Novoročenka 195 – Oranžové motivy

Novoročenka ve stylu skládané pohlednice. Ve čtyřech různých obrázcích naleznete nejdůležitější symboly Vánoc – Santa Clause a jeho spřežení, vánoční stromeček se spoustou dárků, hvězdičky, vánoční ozdoby a sněhové vločky a nakonec i samotné jmelí.

Novoročenka 191 – Zářivý stromek

Novoročenku zdobí „cik-cak“ stromeček ze závoje zlatých hvězdiček a rafinovaně umístěné rámování. Červená barva novoročenky zvýrazní text vašeho přáníčka, jenž bude natištěn bílou barvou.

Novoročenka 186 – Hvězdičky

Nádherně modrá novoročenka se zajímavě malovanými vločkami, v nichž může každý může vidět něco jiného – jeden květiny, druhý hvězdičky a třetí třeba mrazivou zimu. Copak asi uvidí vaši známí? No, přece vaše vroucné přání krásných Vánoc a nového roku!

 

Novoročenka 203 – Retro vánoční pozadí

Opět tu máme Vánoce, svátky porozumnění, lásky, klidu, míru a naprosto jedinečné atmosféry. Přesně takové atmosféry, kterou do sebe vdechla i naše tmavě modrá novoročenka. Novoročenka je zdobená vánočními ozdobami a sněhovými vločkami, ovšem na atraktivitě ji přidává i iluze prostorového provedení, jenž byla vytvořena použitím netradičního vzoru.

Novoročenka 199 – Zářivý stromek

Tmavě modrá novoročenka s všeříkajícím motivem vánočního stromečku, jenž je díky stovkám třpytek, prostě nepřehlédnutelný! Dejte najevo svým blízkým, že jsou pro vás stejně nepřehlédnutelní a že na ně stále myslíte i touto novoročenkou.

Novoročenka 222 – Vánoční stromek s dárky

Světle modrá novoročenka s lemováním, na níž se na vánoční stromeček snáší spousta sněhových vloček, je veselým poslem novoročního přání. Optimistická kombinace světle modré a zelené barvy jistě rozprostře klid do duší všech, které máte rádi.

Novoročenka 137 – Vánoční koláž

Dovolujeme si vám představit jednu z novoročenek z naší edice hravých, vánočně laděných, námětů. Novoročenka je obrázkem přirozeně rozdělena na dvě části – bílou a červenou. Červená působí dojmem ručně malovaných tradičních symbolů Vánoc, jako jsou dárečky, stromeček a sněhové vločky. Bílá barva vytváří kontrast a nechává krásně vyniknout i text přání.

Novoročenka 196 – Zářivá světýlka

Kouzelná hvězdička letí oblouhou a při tom za sebou zanechává závoj třpytek – někdo v nich uvidí vánoční stromeček, jiný zase naději. Důležité je, že toto přáníčko každému na chvíli rozzáří svět.

Novoročenka 115 – stromek z hvězd

Tak lehce, jako se snáší sníh na zemi, snáší se i paprsky světla na tuto moderní novoročenku. Pod nimi, pro změnu, tančí spousta drobných hvězdiček. Toto excelentní křehké spojení zaručuje velmi nevšední, ale krásnou novoročenku. Je netradiční, a přitom skvěle vystihuje tu výjimečnost vánoční atmosféry. Podělte se o dojmy s ostatními a připojte srdečné přání.

Novoročenka 108 – Rampouchy

V jednoduchosti je krása. Dokazuje to třeba i tato novoročenka, kterou zdobí zasněžené kopečky v dolní části a ledové rampouchy se sněhovými vločkami v horní části. Pro zachování minimalistického stylu se sem hodí krátké, ale výstižné přáníčko.

Novoročenka 59 – Dárek

Nesmírně originální novoročenka, která bezpochyby zaujme. Na zeleném pozadí se hrdě vyjímá zajímavý vánoční dárek, který je tvořený nepravidelnými bílými transparentními čtverci a obdélníky, což vytváří efekt, jako by se uvnitř krabice něco nedočkavě hýbalo. Určitě to bude největší vánoční překvapení pro letošní rok.

Novoročenka 56 – Malý a velký stromek

Prosté, ale milé a stylové, přesně takové je vánoční přání s malým a velkým červeným stromečkem na červeném pozadí. Působí tam tak nějak osamoceně, až ztraceně. Předejte je raději do pošty příbuzným a kamarádům, spolu s osobním přáním na míru, ať tam nejsou tak samy.

Novoročenka 347 – Tři stromečky

Zlatý, vánočně laděný, dětsky kreslený les, v jejímž popředí nepřehlédnete výrazný červený vánoční stromeček. A za ním vykukují ještě dva drobnější. Vraťme se společně do dětství, školní obrázky s vánoční tématikou, nemají chybu, zvlášť když přidáte osobní přání.

Novoročenka 344 – Barevný stromek

Tyrkysové pozadí novoročenky vypadá, jako by z něj byl vánoční stromeček vystřižený a výrazné barvy ještě více nahrávají veselému tónu tohoto přání. Všechno se tu spojuje ve veselé a hravé Vánoce. Věnujte je všem, které máte rádi rozesláním této novoročenky. Mluví i beze slov.

Novoročenka 345 – Kreslené ozdoby

Vánoční ozdoby v originálním designu představuje novoročenka s pozadí

Novoročenka 340 – Růžová stuha

Spousta jemných třpytek, mnoho sněhových vloček, ale především výrazná růžová mašle, která novoročenku dělí na dvě barevné části – černou a bílou. Novoročenka vypadá jako slavnostní vánoční dárek, kterým můžete poděkovat všem svým kolegům a obchodním partnerům za přízeň v letošním roce.

Novoročenka 342 – Rudý strom

Hravý stromeček, výrazné červené barvy, s veselým nápisem: „Pour feliciter“ mnohdy řekne více než tisíc slov. Vy ale můžete k tomuto přání přidat svůj originální text, kterým poděkujete buď svým přátelům nebo kolegům a obchodním partnerům. Oni si to přece zaslouží.

Novoročenka 338 – Horkovzdušné balóny

Klasická retro novoročenka, pro změnu, ve velice hravém stylu. Transparenty s nápisy Merry Christmas a Happy New Year jsou přišpendleny k horkovzdušným balónům. Zamávejte prostřednictvím nich všem, pěkně z výšky, své přání.

Novoročenka 333 – Ptačí Santa

O tom, že vánoční stromeček může vypadat úplně jinak, něž jste si vždycky mysleli, vás s hrdostí přesvědčí tento ptačí Santa. Levou část přání zdobí vzrostlý opadaný, ale nazdobený strom, na němž sedí ptáček se Santa Clausovskou čepicí. Pravou část novoročenky si můžete navrhnout úplně sami – vlastním textem přání.

Novoročenka 269 – Retro

K Vánocům patří mnoho tradičních symbolů, ale ty nejznámější mohou být, pro někoho, už docela nuda. Proto vám nabízíme novoročenku zdobenou symbolem méně obvyklým – vánoční květinou, které se lidově říká vánoční hvězda nebo také vánoční růže. Retro pozadí skvěle posiluje vánoční atmosféru.

Novoročenka 266 – Retro dárek

Pozadí této zelené retro novoročenky působí trojrozměrně, jako by bylo z látky. Nejdůležitějším je však malý krásný dáreček, který doplníme o vaše vlastní vánoční přáníčko v komiksové bublině.

Novoročenka 268 – Retro perníček

Novoročenka hřejivé oranžové barvy je zdobená tradičním vánočním perníčkem. To správné kouzlo však přichází teprve s retro designem novoročenky, pozadím z látky a komiksovou bublinkou pro osobní přání.

 

Novoročenka 267 – Retro nápis

Pokud jdete s dobou, moc dobře víte, že retro je moderní. Novoročenka právě tímto stylem vůbec nešetří. Merry Christmas v zašlém stylu ocení všichni nadčasově smýšlející lidé. Připojte k tomu vlastní nostalgický text, jímž tohle retro jen podtrhnete, a stylová novoročenka je na světě!

Novoročenka 271 – Kočka a vánoční ozdoba

Při navrhování našich novoročenek nezapomínáme na nikoho ani na milovníky zvířat. Právě pro ně jsme přichystali tuto krásnou novoročenku, na níž si roztomilá kočička nepozorovaně pohrává s vánoční ozdobou. Tento roztomilý pohled můžete také poslat všem těm, kterým chcete vykouzlit úsměv na tváři.

Novoročenka 168 – Disko vánoční ozdoby

Trendy novoročenka, která patří do rukou všem moderním lidem. Její dominantou jsou fialové vánoční baňky, které vypadají jako disko koule. Luxusní kousek, který byste si za žádnou cenu neměli nechat ujít! Předejte všem trochu tempa do sváteční atmosféry, s disco baňkami to teprve dostane šťávu.

Novoročenka 255 – Merry Christmas

Zabalte přání dle vašeho vkusu do veselých, hravých dárečků. Novoročenka tím získá úplně nový rozměr, jemuž nikdo neodolá! Do každého zabaleného dárečku můžete přidat Váš originální text, nebo třeba samostatná přání – to už záleží jenom a jenom na vás.

Novoročenka 264 – Retro jelen

Silueta vánočního jelena upřeně sledujícího měsíc, který je rafinovaným pozadím pro vaše vlastní přání. Co všechno měsíc sdělí, můžete klidně vymyslet sami a přidat to na tuto novoročenku, jako svůj originální text.

Novoročenka 265 – Retro punčochy

Bez vánoční punčochy by Vánoce nebyly Vánoci. Kam by pak Santa Claus ukládal svoji nadílku? Tato novoročenka má vánoční punčochy rovnou dvě a proto se do nich vejde hned dvakrát tolik radosti!

Novoročenka 263 – Retro zvonky

Zlatá novoročenka, v jejímž středu se k sobě tisknou dva zvonečky, je prostě šik! A co teprve když ji doplníte o vlastní text? Zazvoňte na tu správnou notu nadcházejícího nového roku a přivolejte štěstí a lásku i pro všechny své blízké.

 

Novoročenka 260 – Retro vánoční ozdoba

Dovolujeme si vám představit jednu z prvních novoročenek z naší retro kolekce. Novoročenka zelené barvy je zdobená tradičním symbolem Vánoc – zatočeným vánočním lízátkem, ve tvaru punčochy, červenobílé barvy. Styl kresby i barvy nás zavádějí k francouzskému stylu.

Novoročenka 261 – Retro stromeček

Nevšední tyrkysově modrá novoročenka je zdobená jemným vánočním stromečkem a několika sněhovými vločkami. Na tmavém kopci, na němž vánoční stromeček stojí, máte prostor pro doplnění svého unikátního textu, jímž popřejete všem, které máte rádi.

Novoročenka 259 – Retro Santův knír

Knírek Santa Clause? Tak to tu ještě nebylo! Buďte první, kdo k Vánocům a novému roku jeho prostřednictvím popřeje! Prostě Ho, Ho, Ho! Novoročenka s tímto charakteristickým střihem vousů na rudém podkladu, jistě potěší všechny, kterým nemáte možnost přispět k dobré náladě osobně.