Na co si dát pozor při výběru Elektronické novoročenky?

Co je to elektronická novoročenka? Říká se jí také e-mailová novoročenka nebo zkráceně enovoročenka. Jedná se o formu novoročního přání, které není v tištěné podobě, ale v elektronické. Rozesílání tohoto přání se dělá e-mailem, na Facebooku nebo jinými elektronickými médii.

Jak vybrat tu správnou Elektronickou novoročenku?

1. Dostatečný výběr moderních motivů

Každý rok se mění trendy v grafice a designu a proto si vyberte firmu, která každý rok novoročenky faceliftuje a upravuje dle současných standardů. Na internetu můžete narazit na firmy, které před několika lety vytvořili sérii novoročenek, které prodávají dodnes.

2. Technické provedení novoročenky

Elektronická novoročenka je e-mailová šablona, která se rozesílá pomocí e-mailových klientů - ať už je to Outlook, Thunderbird nebo třeba internetový prohlížeč Seznamu, Gmailu a dalších. E-mailová šablona má HTML kód, který může právě při nesprávném zpracování způsobit to, že ho vyhodnotí e-mailový klient jako nebezpečný a odmítne přístup. Proto musí být HTML kód šablony dokonale čistý a čitelný pro e-maiilového klienta.

3. Kompatibilita s e-mailovými klienty

Elektronická novoročenka se musí zobrazit správně ve všech klientech, nesmí být někde zmenšená, někde posunutá, někde zablokovaný obrázek a další problémy, které mohou nastat. Jediný způsob, jak tomu předejít je objednat novoročenku, která je otestovaná ve všech e-mailových klientech. Vzali jsme všechny e-mailové klienty poslali do nich naší šablonu. V některých to nedopadlo dobře, tak jsme tak dlouho ladili, až se zobrazila naprosto všude správně.  

4. Elektronické přání je v těle zprávy, nikoli jako příloha

Elektronická novoročenka se musí zobrazit v těle zprávy ihned po otevření e-mailu, nikoli jako příloha, kterou si musíte dále rozkliknout.
Takto připravená šablona musí mít ještě jednu velice důležitou vlastnost - musí automaticky povolit zobrazení obrázků, aby se nestalo:  "Aplikace Outlook zablokovala obrázky, zobrazení obrázků povolíte kliknutím zde". Toto všechno máme na e-novorocenky.cz vyřešeno.

5. Rozumná cena

Při sledování konkurence se nestačím divit. Mám pocit, že se konkurence předhání v tom, kdo bude mít vyšší cenu. 1.500 Kč, 2 tisíce i 3 tisíce za novoročenku. To už je trochu moc, nemyslíte? My si již 6 let držíme cenu 899 Kč a pro naše klienty za 630 Kč. To znamená, že první rok máte o nás novoročenku za 899 Kč, další roky už jen za 630 Kč.

6. Novoročenka na míru

Důležitým faktorem je to, zda novoročenku dostanete tak, jak jí vidíte na e-shopu a nebo zda Vám jí upraví přesně na míru Vašich požadavků. Znamená to, že pokud jste si například vybrali modrou novoročenku, ale máte červené logo a chtěli byste novoročenku ladit do červena, tak my jí graficky upravíme tak, aby korespondovala s Vaší logem. Téměř každá úprava pro nás není problém. 

 

Volejte 773 222 290 Nahoru