Powered by Smartsupp

Elektronické novoročenky

Podrobné informace o e-novoročenkách

✔️ Co je to elektronická novoročenka?

Elektronická novoročenka, někdy označovaná jako enovoročenka, e-novoročenka, virtuální novoročenka nebo emailová novoročenka je virtuální podoba klasické papírové novoročenky.

❓ Jak budu elektronickou novočenku posílat? 

Poslat jí můžete e-mailem, SMSkou nebo přes messengery, jako jsou WhatsApp, Messenger, Viber a další. Nebo jí můžete sdílet na sociálních sítích jako je Instagram, Facebook a další.

🖥️ Odeslání e-mailem: 

Po schválení vytvořeného grafické návrhu vám pošlete e-mailovou šablonu novoročenky. Vy dáte pouze „předat dále“ nebo „přeposlat“, umažete nepotřebný text, který se vytvoří automaticky ve zprávě, popřípadě dopíšete vlastní text a dáte odeslat všem příjemcům. Můžete odesílat na neomezeně adres.

❗️ Důležité: novoročenka se zobrazí vždy v těle zprávy, to znamená ihned po otevření emailu, nemusí se na nic klikat, je ihned vidět v emailu. Máme na to jedinečné know-how, jak toho dosáhnout ve všech e-mailových programech. ❗️

📱Odeslání přes SMS a messengery:

Novoročenku dostanete kromě e-mailové šablony i jako PDF a JPG, takže jednoduše přiložíte do zprávy.

❓ Na kolik e-mailových adres mohu elektronickou novoročenku odeslat? 

Odeslat můžete na neomezeně e-mailových adres všech vaších klientů a přátel. Počet adres tedy není omezen, ale nemůžete odesílat na adresy, na které nemáte právo – například veřejné seznamy, nebo koupené databáze, to by bylo v rozporu se zákonem.

🕐  Doba použití 

Elektronickou novoročenku můžete objednat v lednu a odeslat jí až v prosinci, je to na vás. E-mailová šablona, která vám přijde, obsahuje novoročenku a je jen na vás, kdy jí odešlete.

⛔️ SPAM

Nevyžádaná pošta je v dnešní době velké téma. Co se týče naší elektronické novoročenky, tak je udělaná tak, aby do SPAMu nespadla. Technicky je to tedy vyřešeno. Pokud posíláte novoročenku lidem, se kterými běžně komunikujete e-mailem, tak není důvod, aby novoročenka skončila ve spamu.