Powered by Smartsupp

Doprava a platba

🚛 Doprava a platba zboží

Vaši objednávku plnou lásky vám doručíme díky vybraným přepravním službám, kterými jsou Zásilkovna a PPL. Můžete si vybrat, jestli chcete balíček přivézt až domů, nebo se pro něj stavíte na výdejním místě až se vám to bude hodit. V rámci výdejních míst Zásilkovny na vás balíček počká 7 dní. Pokud zvolíte dopravu službou PPL a kurýr vás nezastihne, balíček vám nechá v nejbližším PPL Parcelshopu, kde máte také 7 kalendářních dní na vyzvednutí. 

U všech způsobů dopravy je možné zvolit různé varianty platby. Konkrétně pak kartou skrz platební bránu GoPay, převodem na bankovní účet nebo dobírkou. U poslední zmíněné varianty je však nutné počítat s příplatkem 30 Kč.

Způsoby dopravy

📦 Přepravní službou PPL

🚚 PPL doručení na adresu

Doručení na vámi zvolenou adresu probíhá v pracovní dny. Pokud vás kurýr PPL nezastihne, může nechat balíček po domluvě u sousedů, posunout termín doručení na další den a nebo vám navrhne uložení balíčku v nejbližším výdejním místě PPL Parcelshop. Od dopravce vám přijde email i SMS s termínem doručení.

Při zadávání objednávky je tedy nutné vyplnit i vaše telefonní číslo, aby vás kurýr mohl kontaktovat. Zásilku pomocí PPL doručíme do druhého dne a její pohyb i stav můžete sledovat prostřednictvím webových stránek dopravce

Cena doručení na adresu kurýrem PPL je 85 Kč.

📍 PPL doručení do výdejního místa (PPL Parcelshop)

Pokud se vám více zamlouvá doručení do výdejního místa, právě pro vás je tu služba PPL Parcelshop. Kurýr balíček doručí na vámi vybrané nejbližší výdejní místo, kde na vás počká 7 pracovních dní. Prostřednictvím SMS a e-mailu budete zároveň informováni o blížícím se konci úložní doby, abyste na vyzvednutí nezapomněli a balíček se nevrátil zpět odesílateli. Aktuálně si můžete vybrat z 2800 výdejních místo po celé ČR

Seznam výdejních a úložných míst najdete na webových stránkách dopravce

Cena doručení do PPL Parcelshopu je 50 Kč

📦 Česká pošta

🚚 Balík Do ruky

Objednaný produkt je doručen prostřednictvím České pošty a její služby Balík do ruky přímo k rukám zákazníka. Doručení probíhá následující pracovní den po podání. Ihned po expedici zásilky vám budou na e-mail doručeny všechny informace včetně podacího čísla balíku. 

Díky online systému České pošty si můžete kdykoliv ověřit, kde se balíček aktuálně nachází. V případě, že vás doručovatel České pošty nezastihne na zvolené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště a doručovatel vám nechá ve schránce informace o uložení zásilky. Balíček bude na pobočce uschován po dobu 7 dní, po domluvě je možné tuto dobu prodloužit až na 15 dní

Cena doručení Balíku do ruky je 89 Kč.

📍 Balík do Balíkovny

Objednaný produkt je doručen prostřednictvím České pošty a její služby Balík do Balíkovny. Vyzvednutí je možné v síti Balíkoven po celé ČR, navíc s možností platby kartou. Ihned po expedici zásilky vám budou na e-mail doručeny všechny informace včetně podacího čísla balíku.

Díky online systému České pošty si můžete kdykoliv ověřit, kde se balíček aktuálně nachází. Zásilka bude na pobočce uschována po dobu 7 dní, po domluvě je možné tuto dobu prodloužit až na 15 dní

Cena doručení Balíku do Balíkovny je 59 Kč.

📦 Zásilkovna

📍 Doručení na výdejní místo

Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo v síti Zásilkoven po celé ČR. Zboží je zpravidla doručeno nejpozději do 2 pracovních dnů od podání. V okamžiku expedice zásilky vám budou na e-mail doručeny veškeré dostupné informace o odeslání a bude vám zasláno číslo zásilky. Kde se vaše zásilka nachází, si pak můžete ověřit v online systému Zásilkovny.

Po doručení na výdejní místo budete informování SMS i emailem o možnosti vyzvednutí. Bude vám zároveň zasláno heslo pro vyzvednutí. Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů, v případě doručení do Z-Boxu je však úložní doba pouze 3 pracovní dny. Prodloužit se dá o další 2 dny, celkově tedy nejdéle 5 dní. 

Cena doručení do výdejních míst Zásilkovny 69 Kč.

🏢 Osobní odběr

📍 Vyzvednutí v naší provozovně v Pelhřimově

Pokud byste si chtěli objednávku vyzvednout osobně, můžete nás po předchozí domluvě navštívit v naší provozovně v Pelhřimově na adrese Řemenovská 1999 (areál DUP, 2. patro), kde si můžete zboží prohlédnout. Pracovní doba je od 8 do 17 hodin, pokud čas nevyhovoval, je možné se domluvit na náhradním termínu. 

Při osobním odběru je za zboží možné zaplatit v hotovosti nebo předem platební kartou či převodem na účet. Počkejte prosím na e-mail s výzvou k vyzvednutí zboží (bude vám zaslán, až pro vás bude zboží připraveno).

Osobní vyzvednutí je samozřejmě ZDARMA. 😎