Powered by Smartsupp

Vánoční blahopřání

Vánoční blahopřání

A je to tady zase. Vánoce se blíží kvapem a jako minulý rok, zase jste tak trochu v časovém skluzu a nestihli jste všem svým známým a rodině zaslat vánoční blahopřání. Ale nezoufejte, všechno lze ještě v pohodě stihnout. A že nemáte nápady? Tím se netrapte, v tomto článku najdete pořádnou dávku inspirace.

Tradice vánočních blahopřání

Jako každý rok, i letos rozesílají lidé po celém světě svým blízkým vánoční přání, nebo také vánoční blahopřání. Vánoční blahopřání v podstatě slouží jako jakýsi výraz úcty dotyčnému a jako důkaz toho, že na něj opravdu myslíte a že si na něj vzpomenete. Dotyčnému udělá vánoční blahopřání jistě velkou radost a potěší jej. Je to krásná tradice, kterou je škoda nedodržet. V dnešní uspěchané době je ale velmi těžké najít si čas na to, rozeslat svým blízkým vánoční blahopřání. O to víc to ale dotyční ocení, když si uvědomí, že tu trochu volného času jste věnovali právě jim. Jsou to maličkosti, které ale tvoří pevná přátelství.

Zabere to jen pár minut

Nemáte čas vymýšlet texty na vánoční blahopřání? Nelamte si hlavu s vymýšlením již vymyšleného! V pohodě si objednejte vánoční blahopřání v našem e-shopu. Vybírat můžete ze stovek nejrůznějších motivů a témat. K dispozici jsou vám vyladěné šablony s předpřipravenými texty, které potěší vaši rodinu a vaše blízké. Objednat si můžete jak digitální verzi, tak tištěnou verzi – a to vše z pohodlí vašeho domova.

Jak provést objednávku?

V našem e-shopu www.enovorocenky.cz si můžete vybrat hned z několika kategorií a témat blahopřání. K dispozici jsou vám šablony s tématikou vánočních ozdob, sněhuláků, měst, abstraktní šablony nebo vám vytvoříme vánoční blahopřání na míru.

Postup objednávky

Pokud si vyberete z předpřipravené šablony, tak stačí jen vyplnit do formuláře text, který chcete na přání mít. Můžete se inspirovat již předpřipraveným textem a jen doplnit vaše jméno. Pokud objednáváte vánoční blahopřání za firmu, tak můžete do aplikace nahrát logo, které vám posléze na přání umístíme. Pokud chcete vánoční blahopřání i vytisknout, tak zadejte počet kusů. Objednávku pak potvrdíte stisknutím tlačítka objednat. Následně vyplníte vaše osobní a fakturační údaje. My pak obratem vytvoříme náhled vánočního blahopřání a pošleme vám jej ke schválení. Jakmile nám odsouhlasíte šablonu, tak vyhotovíme finální podobu vánočního blahopřání. Tu vám zašleme buď online v digitální podobě a nebo vytištěnou – podle toho, jakou formu zvolíte v objednávce.

Vidíte, jak jednoduché může být rozeslání vánočního blahopřání? Zabere to jen pár minut a můžete mít originální přání, které potěší vaši rodinu a vaše blízké.